Webmast.pl

Strona główna > Baza wiedzy > Afiliacja

Afiliacja - co to jest?

Afiliacja, czyli marketing afiliacyjny polega na reklamowaniu produktów lub usług innych firm i otrzymywaniu prowizji za wygenerowane przez nas sprzedaże. W praktyce wygląda to tak, że dołączamy do programu partnerskiego, otrzymujemy specjalny identyfikator (zazwyczaj w postaci unikalnego linku) i za wszystkie osoby, które dokonają transakcji za pośrednictwem naszego identyfikatora otrzymamy określony procent od przeprowadzonej transakcji.

Ten rodzaj marketingu przynosi zarówno korzyści dla firm, które chcą dzielić się zyskiem ze sprzedaży, ponieważ nie ponoszą żadnych kosztów w przypadku gdy marketing afiliacyjny nie generuje sprzedaży. Natomiast osoby, które chcą zarabiać prowizje jako partnerzy nie muszą posiadać fizycznego produktu, obsługiwać zamówienia lub realizować konkretnej usługi.   

Sprawdź nasze usługi

Pozycjonowanie

Sprawdź ofertę pozycjonowania strony internetowej i sklepu online. Dowiedź się jakie uzyskujemy efekty i ile to kosztuje.

Reklama w internecie

Sprawdź ofertę obsługi płatnych reklam na Facebooku, Instagramie i Google Ads. Poznaj efekty jakie uzyskaliśmy dla naszych klientów i ile to kosztuje.

Projektowanie witryn

Sprawdź naszą ofertę tworzenie stron i sklepów internetowych z bezpłatnym hostingiem, domeną oraz wsparciem technicznym. Poznaj nasze dotychczasowe realizacji i sprawdź ile kosztuje przygotowanie witryny dla Twojej firmy.

Edit Template

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.

    Edit Template
    Menu