Webmast.pl

Strona główna > Baza wiedzy > Remarketing na Facebooku

Remarketing na Facebooku - co to jest?

Remarketing na Facebooku to strategia reklamowa, która umożliwia dotarcie do użytkowników platformy społecznościowej Facebook, którzy wcześniej mieli kontakt z Twoją stroną internetową, aplikacją mobilną lub innymi treściami online. Jest to forma ukierunkowanej reklamy, która ma na celu ponowne zaangażowanie użytkowników i zwiększenie szans na konwersję.

Główne cechy remarketingu na Facebooku obejmują:

Remarketing na Facebooku jest skuteczną strategią, ponieważ pozwala na docieranie do osób, które już miały kontakt z Twoją marką i są bardziej skłonne do podjęcia kolejnych działań, takich jak zakupy, zapisy czy interakcje. Jak w przypadku innych form remarketingu, ważne jest przestrzeganie zasad prywatności i oferowanie użytkownikom opcji wyłączenia się z kampanii remarketingowych.

Sprawdź nasze usługi

Pozycjonowanie

Sprawdź ofertę pozycjonowania strony internetowej i sklepu online. Dowiedź się jakie uzyskujemy efekty i ile to kosztuje.

Reklama w internecie

Sprawdź ofertę obsługi płatnych reklam na Facebooku, Instagramie i Google Ads. Poznaj efekty jakie uzyskaliśmy dla naszych klientów i ile to kosztuje.

Projektowanie witryn

Sprawdź naszą ofertę tworzenie stron i sklepów internetowych z bezpłatnym hostingiem, domeną oraz wsparciem technicznym. Poznaj nasze dotychczasowe realizacji i sprawdź ile kosztuje przygotowanie witryny dla Twojej firmy.

Edit Template

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.

    Edit Template
    Menu