Webmast.pl

Strona główna > Baza wiedzy > Responsywność / RWD

Responsywność (RWD) - co to jest?

Responsywość (RWD – ang. Responsive Web Design) to technika projektowania stron WWW w taki sposób, aby ich układ, a także wygląd automatycznie dostosowywał się do rozmiaru okna przeglądarki internetowej. Na której strona jest wyświetlana przez użytkownika urządzenia. Strona internetowa, która jest tworzona w technice RWD jest uniwersalna, gdyż będzie ona wszędzie widziana przez oko ludzkie oko tak samo, czy to na komputerach, tablecie, telefonie bądź na jakimkolwiek innym sprzęcie, wyposażonym w ekran oraz dostęp do Internetu.

Sprawdź nasze usługi

Pozycjonowanie

Sprawdź ofertę pozycjonowania strony internetowej i sklepu online. Dowiedź się jakie uzyskujemy efekty i ile to kosztuje.

Reklama w internecie

Sprawdź ofertę obsługi płatnych reklam na Facebooku, Instagramie i Google Ads. Poznaj efekty jakie uzyskaliśmy dla naszych klientów i ile to kosztuje.

Projektowanie witryn

Sprawdź naszą ofertę tworzenie stron i sklepów internetowych z bezpłatnym hostingiem, domeną oraz wsparciem technicznym. Poznaj nasze dotychczasowe realizacji i sprawdź ile kosztuje przygotowanie witryny dla Twojej firmy.

Edit Template

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.

    Edit Template
    Menu