Webmast.pl

Strona główna > Baza wiedzy > SERP

SERP - co to jest?

SERP to skrót od angielskiego terminu „Search Engine Results Page”, co w tłumaczeniu na polski oznacza „Stronę Wyników Wyszukiwania”. Jest to strona, na której prezentowane są wyniki wyszukiwania po wprowadzeniu zapytania przez użytkownika do wyszukiwarki internetowej, takiej jak Google, Bing czy Yahoo.

Główne elementy, które można znaleźć na SERP, to:

SERP jest kluczowym obszarem dla użytkowników, ponieważ prezentuje wyniki wyszukiwania i pozwala im wybrać najbardziej odpowiednie linki w zależności od ich potrzeb. Dla marketerów internetowych i właścicieli witryn internetowych zrozumienie struktury SERP i optymalizacja dla wyszukiwarek (SEO) są istotne dla osiągnięcia lepszej widoczności online.

Sprawdź nasze usługi

Pozycjonowanie

Sprawdź ofertę pozycjonowania strony internetowej i sklepu online. Dowiedź się jakie uzyskujemy efekty i ile to kosztuje.

Reklama w internecie

Sprawdź ofertę obsługi płatnych reklam na Facebooku, Instagramie i Google Ads. Poznaj efekty jakie uzyskaliśmy dla naszych klientów i ile to kosztuje.

Projektowanie witryn

Sprawdź naszą ofertę tworzenie stron i sklepów internetowych z bezpłatnym hostingiem, domeną oraz wsparciem technicznym. Poznaj nasze dotychczasowe realizacji i sprawdź ile kosztuje przygotowanie witryny dla Twojej firmy.

Edit Template

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.

    Edit Template
    Menu