Webmast.pl

Strona główna > Baza wiedzy > Sieć reklamowa Google

Sieć reklamowa Google - co to jest?

Sieć reklamowa Google, znana również jako Google Display Network (GDN), to platforma reklamowa, która umożliwia reklamodawcom promowanie swoich produktów czy usług poprzez różnorodne formaty reklamowe na witrynach internetowych, aplikacjach mobilnych i innych miejscach online. Google Display Network jest jednym z kluczowych elementów Google Ads.

Główne cechy Sieci Reklamowej Google (Google Display Network) to:

Google Display Network stanowi skuteczne narzędzie do budowania świadomości marki, generowania ruchu na stronie internetowej, a także zwiększania konwersji. Reklamy wyświetlane na GDN są często bardziej wizualne i mają na celu przyciągnięcie uwagi użytkowników poprzez różnorodne środki wyrazu.

Sprawdź nasze usługi

Pozycjonowanie

Sprawdź ofertę pozycjonowania strony internetowej i sklepu online. Dowiedź się jakie uzyskujemy efekty i ile to kosztuje.

Reklama w internecie

Sprawdź ofertę obsługi płatnych reklam na Facebooku, Instagramie i Google Ads. Poznaj efekty jakie uzyskaliśmy dla naszych klientów i ile to kosztuje.

Projektowanie witryn

Sprawdź naszą ofertę tworzenie stron i sklepów internetowych z bezpłatnym hostingiem, domeną oraz wsparciem technicznym. Poznaj nasze dotychczasowe realizacji i sprawdź ile kosztuje przygotowanie witryny dla Twojej firmy.

Edit Template

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.

    Edit Template
    Menu