Webmast.pl

Strona główna > Baza wiedzy > TrustFlow

TrustFlow - co to jest?

TrustFlow to jeden z wielu wskaźników opracowanych przez firmę Majestic, która specjalizuje się w analizie linków w Internecie. TrustFlow ocenia wiarygodność strony internetowej na podstawie jakości linków, które prowadzą do tej strony. W skrócie, mierzy, jak „zaufane” są linki, które prowadzą do danej witryny.

Podstawowe elementy związane z Trust Flow to:

Majestic prezentuje Trust Flow w skali od 0 do 100. Im wyższy jest wynik, tym bardziej uznaje się witrynę za zaufaną i wiarygodną. Jednak warto pamiętać, że Trust Flow to tylko jeden z wielu czynników wpływających na pozycje w wynikach wyszukiwania, a sama liczba Trust Flow nie daje pełnego obrazu jakości witryny. Warto analizować również inne wskaźniki, takie jak Citation Flow, oraz brać pod uwagę ogólny kontekst i jakość treści dostarczanych na stronie.

Sprawdź nasze usługi

Pozycjonowanie

Sprawdź ofertę pozycjonowania strony internetowej i sklepu online. Dowiedź się jakie uzyskujemy efekty i ile to kosztuje.

Reklama w internecie

Sprawdź ofertę obsługi płatnych reklam na Facebooku, Instagramie i Google Ads. Poznaj efekty jakie uzyskaliśmy dla naszych klientów i ile to kosztuje.

Projektowanie witryn

Sprawdź naszą ofertę tworzenie stron i sklepów internetowych z bezpłatnym hostingiem, domeną oraz wsparciem technicznym. Poznaj nasze dotychczasowe realizacji i sprawdź ile kosztuje przygotowanie witryny dla Twojej firmy.

Edit Template

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.

    Edit Template
    Menu