Webmast.pl

Strona główna > Baza wiedzy > TrustRank

TrustRank - co to jest?

TrustRank w Google to koncepcja związana z algorytmem wyszukiwarki, która ma na celu ocenę wiarygodności i jakości strony internetowej. Jest to jeden z elementów szerszego systemu PageRank, który został wprowadzony przez Larry’ego Page’a i Sergeya Brina, założycieli Google. TrustRank pomaga Google w ocenie, które strony internetowe są bardziej zaufane, a co za tym idzie, bardziej wartościowe dla użytkowników.

Główne cechy TrustRank w Google obejmują:

Warto zauważyć, że TrustRank to jedno z wielu kryteriów branych pod uwagę przez algorytmy Google. Google używa szeregu czynników, aby dostarczyć użytkownikom jak najbardziej trafne i wartościowe wyniki wyszukiwania. TrustRank jest jednym ze sposobów oceny jakości i wiarygodności stron internetowych w tym kontekście.

Sprawdź nasze usługi

Pozycjonowanie

Sprawdź ofertę pozycjonowania strony internetowej i sklepu online. Dowiedź się jakie uzyskujemy efekty i ile to kosztuje.

Reklama w internecie

Sprawdź ofertę obsługi płatnych reklam na Facebooku, Instagramie i Google Ads. Poznaj efekty jakie uzyskaliśmy dla naszych klientów i ile to kosztuje.

Projektowanie witryn

Sprawdź naszą ofertę tworzenie stron i sklepów internetowych z bezpłatnym hostingiem, domeną oraz wsparciem technicznym. Poznaj nasze dotychczasowe realizacji i sprawdź ile kosztuje przygotowanie witryny dla Twojej firmy.

Edit Template

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.

    Edit Template
    Menu