Webmast.pl

Strona główna > Baza wiedzy > Webinar

Webinar - co to jest?

Webinar to forma spotkania online, seminarium lub prezentacji, które odbywa się za pośrednictwem internetu. Słowo „webinar” jest połączeniem dwóch słów: „web” (sieć) i „seminar” (seminarium), co odzwierciedla charakter tego wydarzenia jako seminarium prowadzonego w sieci. Webinary są popularne w biznesie, edukacji, szkoleniach oraz w innych dziedzinach, gdzie istnieje potrzeba przekazywania informacji, prowadzenia prezentacji lub interakcji z uczestnikami online.

Podstawowe cechy Webinaru:

Webinary są stosowane w różnych kontekstach, takich jak:

Popularne narzędzia do organizowania webinarów obejmują platformy takie jak Zoom, Microsoft Teams, GoToWebinar, Cisco Webex i wiele innych.

Sprawdź nasze usługi

Pozycjonowanie

Sprawdź ofertę pozycjonowania strony internetowej i sklepu online. Dowiedź się jakie uzyskujemy efekty i ile to kosztuje.

Reklama w internecie

Sprawdź ofertę obsługi płatnych reklam na Facebooku, Instagramie i Google Ads. Poznaj efekty jakie uzyskaliśmy dla naszych klientów i ile to kosztuje.

Projektowanie witryn

Sprawdź naszą ofertę tworzenie stron i sklepów internetowych z bezpłatnym hostingiem, domeną oraz wsparciem technicznym. Poznaj nasze dotychczasowe realizacji i sprawdź ile kosztuje przygotowanie witryny dla Twojej firmy.

Edit Template

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.

    Edit Template
    Menu