Webmast.pl

Strona główna > Baza wiedzy > Wizytówka internetowa

Wizytówka internetowa - co to jest?

Wizytówka internetowa firmy to cyfrowa reprezentacja informacji o danej firmie dostępna online. Jest to rodzaj profilu internetowego, który zawiera podstawowe informacje o przedsiębiorstwie, takie jak nazwa, adres, numer telefonu, godziny otwarcia, strona internetowa, opis działalności i inne istotne dane kontaktowe. Wizytówki internetowe są ważnym elementem marketingu online, a także ułatwiają użytkownikom znalezienie i kontakt z daną firmą.

Kluczowe cechy wizytówki internetowej firmy:

Wizytówki internetowe są często umieszczane na platformach takich jak Google My Business, Yelp czy inne katalogi firm online. Dzięki nim, potencjalni klienci mogą łatwo znaleźć i skontaktować się z firmą, a firma z kolei może zbudować swoją obecność online. Wizytówki internetowe są istotnym narzędziem dla małych i średnich firm, pomagając im w dotarciu do lokalnych klientów oraz w budowaniu zaufania i widoczności w sieci.

Sprawdź nasze usługi

Pozycjonowanie

Sprawdź ofertę pozycjonowania strony internetowej i sklepu online. Dowiedź się jakie uzyskujemy efekty i ile to kosztuje.

Reklama w internecie

Sprawdź ofertę obsługi płatnych reklam na Facebooku, Instagramie i Google Ads. Poznaj efekty jakie uzyskaliśmy dla naszych klientów i ile to kosztuje.

Projektowanie witryn

Sprawdź naszą ofertę tworzenie stron i sklepów internetowych z bezpłatnym hostingiem, domeną oraz wsparciem technicznym. Poznaj nasze dotychczasowe realizacji i sprawdź ile kosztuje przygotowanie witryny dla Twojej firmy.

Edit Template

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.

    Edit Template
    Menu