Webmast.pl

Strona główna > Baza wiedzy > WordPress

WordPress - co to jest?

WordPress to popularny system zarządzania treścią (CMS – Content Management System), który umożliwia tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi. Jest to narzędzie open-source, co oznacza, że kod źródłowy jest dostępny publicznie i każdy może go używać, modyfikować i dostosowywać zgodnie z własnymi potrzebami.

Główne zalety WordPress to:

WordPress istnieje w dwóch głównych wersjach: WordPress.com, gdzie można za darmo utworzyć stronę hostowaną na serwerach WordPressa, oraz WordPress.org, gdzie można pobrać oprogramowanie i zainstalować je na własnym serwerze, co daje większą kontrolę nad stroną.

Sprawdź nasze usługi

Pozycjonowanie

Sprawdź ofertę pozycjonowania strony internetowej i sklepu online. Dowiedź się jakie uzyskujemy efekty i ile to kosztuje.

Reklama w internecie

Sprawdź ofertę obsługi płatnych reklam na Facebooku, Instagramie i Google Ads. Poznaj efekty jakie uzyskaliśmy dla naszych klientów i ile to kosztuje.

Projektowanie witryn

Sprawdź naszą ofertę tworzenie stron i sklepów internetowych z bezpłatnym hostingiem, domeną oraz wsparciem technicznym. Poznaj nasze dotychczasowe realizacji i sprawdź ile kosztuje przygotowanie witryny dla Twojej firmy.

Edit Template

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.

    Edit Template
    Menu