Webmast.pl

Strona główna > Baza wiedzy > Wyniki organiczne

Wyniki organiczne - co to jest?

Wyniki organiczne w Google to strony internetowe, które pojawiają się w wynikach wyszukiwania naturalnie, bez konieczności płacenia za ich wyświetlanie. Są to rezultaty, które algorytm wyszukiwarki uznaje za najbardziej odpowiednie i zgodne z zapytaniem użytkownika. Wyniki organiczne znajdują się poniżej (czasem także na górze) płatnych reklam, które są oznaczone jako „Reklamy” lub „Sponsorowane”.

Główne cechy wyników organicznych:

W skrócie, wyniki organiczne w Google to te strony internetowe, które pojawiają się w wynikach wyszukiwania bezpośrednio dzięki swojej wartości i zgodności z zapytaniem użytkownika, nie wymagające dodatkowej opłaty za wyświetlenie.

Sprawdź nasze usługi

Pozycjonowanie

Sprawdź ofertę pozycjonowania strony internetowej i sklepu online. Dowiedź się jakie uzyskujemy efekty i ile to kosztuje.

Reklama w internecie

Sprawdź ofertę obsługi płatnych reklam na Facebooku, Instagramie i Google Ads. Poznaj efekty jakie uzyskaliśmy dla naszych klientów i ile to kosztuje.

Projektowanie witryn

Sprawdź naszą ofertę tworzenie stron i sklepów internetowych z bezpłatnym hostingiem, domeną oraz wsparciem technicznym. Poznaj nasze dotychczasowe realizacji i sprawdź ile kosztuje przygotowanie witryny dla Twojej firmy.

Edit Template

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.

    Edit Template
    Menu