Webmast.pl

Strona główna > Baza wiedzy > Zaplecze SEO

Zaplecze SEO - co to jest?

Zaplecze SEO to określenie dotyczące zbioru stron internetowych, które mają na celu linkowanie do pozycjonowanej strony internetowej. Odpowiedniej jakości zaplecze SEO podnosi autorytet głównej strony internetowej i zwiększa jej widoczność w wyszukiwarce Google.

Przed aktualizacjami algorytmu Google ten typ stron internetowych odgrywał bardzo duże znaczenie podczas procesu pozycjonowania witryny internetowej. Mimo że obecnie znaczenie zaplecza SEO jest mniejsze, to i tak w dalszym ciągu wiele agencji i osób zajmujących się SEO wykorzystuje tego typu sposoby na poprawę pozycji stron w wyszukiwarce Google.

Decydując się na tworzenie własnego zaplecza SEO należy brać pod uwagę jakość stron internetowych oraz to, aby nie umieszczać wielu różnych niepowiązanych tematycznie ze stroną linków. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której algorytm Google potraktuje tego typu praktyki jako nieuczciwe i obniży ranking pozycjonowanych stron internetowych.

Sprawdź nasze usługi

Pozycjonowanie

Sprawdź ofertę pozycjonowania strony internetowej i sklepu online. Dowiedź się jakie uzyskujemy efekty i ile to kosztuje.

Reklama w internecie

Sprawdź ofertę obsługi płatnych reklam na Facebooku, Instagramie i Google Ads. Poznaj efekty jakie uzyskaliśmy dla naszych klientów i ile to kosztuje.

Projektowanie witryn

Sprawdź naszą ofertę tworzenie stron i sklepów internetowych z bezpłatnym hostingiem, domeną oraz wsparciem technicznym. Poznaj nasze dotychczasowe realizacji i sprawdź ile kosztuje przygotowanie witryny dla Twojej firmy.

Edit Template

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.

    Edit Template
    Menu