Webmast.pl

Strona główna > Baza wiedzy > Znacznik strong

Znacznik strong - co to jest?

Znacznik strong jest wykorzystywany zazwyczaj podczas formatowania tekstów na stronach internetowych i ma na celu wizualne oddzielenie konkretnego tekstu, aby był lepiej widoczny dla czytelnika. W praktyce tekst oznaczony znacznikiem strong jest pogrubiony względem normalnego tekstu.

Z przeprowadzanych badań wynika, że obecnie wielu użytkowników internetu skanuje jedynie treści znajdujące się na stronach internetowych wyłapując tylko najważniejsze fragmenty — w tym te wyróżnione znacznikiem strong. 

Jak korzystać ze znacznika strong?

Korzystając ze znacznika strong podczas formatowania tekstu na swojej stronie lub blogu ułatwiasz zapoznanie się z treścią użytkownikom. Znaczniki strong umieszczamy w następujący sposób:

Przykładowy tekst, który nie jest wyróżniony <strong>tekst, który jest pogrubiony</strong>

Sprawdź nasze usługi

Pozycjonowanie

Sprawdź ofertę pozycjonowania strony internetowej i sklepu online. Dowiedź się jakie uzyskujemy efekty i ile to kosztuje.

Reklama w internecie

Sprawdź ofertę obsługi płatnych reklam na Facebooku, Instagramie i Google Ads. Poznaj efekty jakie uzyskaliśmy dla naszych klientów i ile to kosztuje.

Projektowanie witryn

Sprawdź naszą ofertę tworzenie stron i sklepów internetowych z bezpłatnym hostingiem, domeną oraz wsparciem technicznym. Poznaj nasze dotychczasowe realizacji i sprawdź ile kosztuje przygotowanie witryny dla Twojej firmy.

Edit Template

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.

    Edit Template
    Menu