Pytania i odpowiedzi

Czy wystawiacie fakturę?

Tak, jesteśmy zarejestrowaną i w pełni działającą firmą z centralnej Polski, która wystawia faktury z VAT.

Czym zajmuje się Webmast Digital?

Zajmujemy się szeroko rozumianym marketingiem internetowym od tworzenia stron internetowych po ich obsługę techniczną, pozycjonowanie i reklamę w internecie. Dodatkowo oferujemy usługi z zakresu prowadzenie fanpage’y na oraz reklamy na Facebooku i Google Ads. Mamy doświadczenie w różnych działaniach marketingowych, dlatego jeżeli nie znalazłeś odpowiedniej oferty na naszej stronie, to koniecznie skontaktuj się z nami i dopytaj się o możliwość przygotowania wyceny dla Ciebie.

Czy MałyMarketing.pl to Wasz blog?

Tak, postanowiliśmy zacząć dzielić się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem z obszaru marketingu internetowego z innymi osobami i tak powstał w grudniu 2018 roku blog MałyMarketing.pl skierowany do początkujących osób, które chciałby zacząć skutecznie reklamować swoją firmę w internecie.

Czy muszę podpisać umowę, aby skorzystać z usług Waszej firmy?

Nie wymagamy od naszych klientów podpisywania umowy. Jednakże osoby lub firmy, które zdecydują się ją podpisać mogą liczyć na tańszy zakres usług lub dodatkowe bonusy.

Skąd jesteście?

Siedziba naszej firmy znajduje się w Emilianowie miejscowości mieszczącej się niedaleko Łowicza. Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz gdzie to dokładnie, to można stwierdzić, że jest to praktycznie środek Polski.

Czy istnieje możliwość spotkać się z Wam przed rozpoczęciem współpracy?

Oczywiście! Bardzo cenimy sobie kontakt osobisty z klientem przed rozpoczęciem współpracy. Niestety, w przypadku gdy siedziba klienta jest oddalona od nas o min. 50 km to musimy otrzymać akceptacje wstępnej wyceny.

Do firm z jakiego obszaru kierujecie swoją ofertę?

Głównym obszarem naszych działań jest centralna Polska z takimi miastami jak Łowicz, Kutno, Łęczyca, Stryków, Sochaczew, Skierniewice i ich okolice. Nie wykluczamy jednak współpracy z firmami z innych obszarów Polski. Dotychczas mamy lub mieliśmy przyjemność współpracować z firmami z różnych rejonów naszego kraju; Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk czy też Poznań.

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej przez Waszą firmę?

Wszystko zależy od wielkości projektu i czasu jaki musimy poświęcić na realizacje zlecenia. Koszty podstawowej strony internetowej typu wizytówka zaczynają się od 1200 zł netto lub 149 PLN w miesięcznym abonamencie.

Czy istnieje możliwość skorzystania z Waszych usług w zamian za prowizję?

Tak, ale tylko z wybranymi przez nas firmami. Jeżeli chciałbyś tak rozlicząć się z nami to napisz do nas na adres e-mail biuro@webmast.pl i przedstaw szczegóły współpracy.

Czy oferujecie prowizje za poleconych klientów?

Tak, oferujemy atrakcyjny % od każdej wystawionej faktury dla klienta, którego pozyskaliśmy z Twojego polecenia. Co to oznacza? W przypadku, gdy polecisz znajomemu skorzystanie z naszych usług z zakresu tworzenia strony internetowej, a ten po pewnym czasie zdecyduje się jeszcze na współpracę w zakresie reklamy w internecie, to otrzymasz prowizję od faktury za stronę internetową oraz obsługę reklamy – nawet co miesiąc!

 

Jeżeli jesteś zainteresowany/a to napisz do nas na adres e-mail biuro@webmast.pl

…nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie? Skontaktuj się z nami pisząc na adres e-mail biuro@webmast.pl lub wykorzystaj formularz kontaktowy!