W 4 miesiące na szczyt wyszukiwarki Google! Case Study Meble Dąb

Chcesz dowiedzieć się jak w 4 miesiące osiągnąć szczyt wyszukiwarki Google na bardzo konkurencyjne frazy związane z produkcją mebli? Przedstawiamy, jak wyglądała nasza współpraca z firmą Meble Dąb z Warszawy!

 

Firma Meble Dąb z Warszawy nawiązała z nami współpracę mającą na celu opracowanie i stworzenie nowej strony internetowej, która by w sposób kompleksowy prezentowała ofertę mebli dostępnych w sprzedaży. Wyróżnienie się na tle konkurencyjnych stron internetowych nie było łatwym zadaniem, ale jeszcze trudniejszym wyzwaniem jest zdobycie dobrych pozycji w wyszukiwarce Google na kluczowe frazy.

 

Ze stroną internetową, którą wykonaliśmy dla firmy Meble Dąb z Warszawy możecie obejrzeć pod adresem: https://meble-debowe.com/

 

Od razu na wstępie zaznaczymy, że strona internetowa nie była pozycjonowana poprzez zdobywanie linków z zewnętrznych stron internetowych. Skupiliśmy się tylko i wyłącznie na treściach i optymalizacji samej witryny internetowej.

 

Efekty przerosły nasze i firmy Meble Dąb oczekiwania. Zaufanie, jakim obdarzyła nas firma z Warszawy oraz praktycznie dowolność w kształtowaniu projektu sprawiła, że strona internetowa pozyskuje co miesiąc kilkadziesiąt zapytań ofertowych i jest na szczycie wyników wyszukiwania Google na bardzo konkurencyjne frazy.

 

Obszerny tekst na temat tego jakie działania wykonaliśmy i jakie elementy wdrożyliśmy na stronie, dzięki którym udało się osiągnąć efekt jakim jest szczyt wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google w 4 miesiące od uruchomienia strony internetowej znajdziecie na naszym blogu: Jak robić marketing internetowy z małym budżetem – 9 inspiracji od Meble Dąb

 

PS. Meble do domu możesz również kupić na naszej platformie