Webmast.pl

Strona główna > Audyt SEO

Darmowy audyt SEO

Sprawdź swoją stronę internetową pod względem SEO za darmo i sprawdź jakie elementy musisz poprawić na własnej witrynie, aby zdobyć wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google.


  Bezpłatny raport z audytu SEO

  Na początku wykonujemy audyt strony internetowej podczas, którego sprawdzamy jej zgodność z wytycznymi SEO i typujemy elementy do poprawy w dalszym procesie pozycjonowania.

  Profesjonalny raport w ciągu 48h

  Kolejny etap to wyeliminowanie błędów na stronie internetowej i dostosowanie jej do wymogów SEO, które wpływają na pozycje w wyszukiwarce Google.

  Omówienie ze specjalistą ds. SEO

  Istotnym elementem pozycjonowania jest zadbanie o odpowiednio zoptymalizowane treści wyświetlane na witrynie lub stronach zewnętrznych linkujących do naszej.

  Co to jest audyt SEO?

  Audyty stron internetowych to coś, z czym coraz częściej mamy do czynienia w cyfrowym świecie. Dziś bowiem zarówno strony www, jak i sklepy internetowe są tak rozbudowane pod kątem technologicznym, że należy poświęcić im szczególną uwagę. Co jednak ważne taka usługa powinna być wykonana rzetelnie i profesjonalnie, gdyż samo pozycjonowanie również staje się coraz bardziej konkurencyjne. Czy będzie to więc Warszawa, Kraków, Wrocław, czy inne miasto, to docieranie do klientów może być nie lada wyzwaniem. Ale czym właściwie jest audyt SEO, kiedy go wykonywać i co w nim znajdziemy?

  Na początku warto zaznaczyć, że audyt SEO strony internetowej to pierwszy krok, aby możliwe było jej późniejsze skuteczne pozycjonowanie w wyszukiwarce. Dzięki niemu możliwe jest szybkie wychwycenie słabych i mocnych stron witryny oraz ustalenie dalszej strategii działania. Co istotne audyty skierowane są zarówno do witryn, które dopiero rozpoczynają swoje działanie w Internecie, jak i tych posiadających już długoletnią historię.

  Kiedy wykonać audyt SEO?

  Najczęściej taka usługa wykonywana jest między innymi, gdy:

  Co zawiera audyt SEO?

  Generalnie rzecz ujmując, każda profesjonalna analiza SEO powinna dać w efekcie przejrzystą listę wad i zalet danej witryny, nad którymi później będzie można dalej pracować. Specjaliści od pozycjonowania dostarczą więc właścicielowi informacji, chociażby o:

  Widać zatem, że zakres jest tu bardzo szeroki, a dzięki tej usłudze możliwe jest wydobycie pełnego potencjału naszej strony. Oczywiście pamiętajmy, że bez względu na to, czy audyt wykonywać będzie agencja marketingowa, czy też freelancer, aby zlecić to zadanie doświadczonym fachowcom.

  Jak łatwo się też domyśleć sama cena tego rodzaju usługi również będzie bardzo zróżnicowana ze względu, chociażby na stopień złożoności strony, czy też głębokość prowadzonej analizy. Zawsze jednak warto zrobić wszystko, aby przeprowadzony audyt strony www był jak najbardziej precyzyjny. W ten sposób zyskamy wartościowy materiał do ulepszania naszej strony, bloga, lub sklepu internetowego.

  Zaufali nam m.in.:

  Menu