Webmast.pl

Strona główna > Usługi > Pozycjonowanie

Pozycjonowanie strony internetowej

Pozycjonowanie pozwala poprawić widoczność strony internetowej  w wyszukiwarce Google Twojego biznesu ogólnokrajowo lub w dużych miastach naszego kraju.

Sprzedajesz usługi lub produkty w całym kraju, lub na obszarze dużego miasta? Pozycjonowanie ogólne to propozycje idealna dla Twojego biznesu!

Szybka poprawa widoczności

Wspierając pozycjonowane płatną reklamą, wzrost ruchu na stronie jest widoczny już w pierwszym miesiącu.

Audyt SEO

Przed przystąpieniem do pozycjonowania SEO sprawdzimy Twoją stronę internetową, aby usunąć ewentualne błędy i problemy.

Przygotowanie treści SEO na stronę

Przygotujemy treść zoptymalizowaną pod względem SEO, która pomoże szybciej uzyskać dobre wyniki.

Monitorowanie efektów 24/7

Otrzymasz dostęp do narzędzia monitorującego pozycje słów kluczowych, dla których prowadzimy działania SEO.

Optymalizacja strony www

Zajmiemy się optymalizacją strony internetowej, aby spełniała wymagania SEO bez konieczności angażowania innej firmy.

Cennik pakietów pozycjonowania

BASICSTANDARDPREMIUM
Liczba słów kluczowychdo 10do 15do 20
Audyt SEO strony internetowejPodstawowyPodstawowyEkstra
Optymalizacja strony internetowejTakTakTak
Link Building (liczba pozyskiwanych linków)15 / mies20 / mies25 / mies
Raportowanie i konsultacjePodstawowePodstawoweExtra
Przygotowanie treści SEO na stronędo 1500 zzsdo 5000 zzsdo 10 000 zzs
Wspomaganie płatną kampanią Google Ads--Tak
Liczba wyświetleń reklamy w Google Ads--min. 10 000
Remarketing--Tak
Jednorazowa opłata aktywacyjna250 PLN400 PLN650 PLN
Opłata miesięczna600 PLN990 PLN1600 PLN

Opłata miesięczna oraz jednorazowa opłata aktywacyjna to ceny netto i należy doliczyć do nich podatek VAT w wysokości 23%.

Potrzebujesz bardziej rozbudowanej oferty dopasowanej do Twoich potrzeb?

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google daje możliwość dotarcia do osób, które aktywnie szukają rozwiązania swojego problemu w internecie. Z wyszukiwarki Google w Polsce korzysta ponad 95% użytkowników internetu i najczęściej jest to pierwsze miejsce, w którym użytkownicy próbują odnaleźć interesujące ich informacje, produkty lub usługi.

Brak strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google dla słów związanych z ofertą Twojej firmy bezpośrednio wpływa na jej przychody. Firmy, które pozycjonują swoje witryny w wyszukiwarce mogą liczyć na wzrost zainteresowania ofertą, a także zwiększeniem liczby klientów.

Poniżej najważniejsze zalety pozycjonowania strony internetowej:

Jak wygląda pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to szereg działań związanych z optymalizacją strony internetowej według wytycznych Google oraz najlepszych praktyk i wiedzy specjalistów zajmujących się pozycjonowaniem. Uproszczony schemat graficzny poniżej pozwoli nieco lepiej zobrazować cały proces pozycjonowania strony internetowej. 

01. Audyt strony internetowej

Na początku wykonujemy audyt strony internetowej podczas, którego sprawdzamy jej zgodność z wytycznymi SEO i typujemy elementy do poprawy w dalszym procesie pozycjonowania.

02. Optymalizacja witryny

Kolejny etap to wyeliminowanie błędów na stronie internetowej i dostosowanie jej do wymogów SEO, które wpływają na pozycje w wyszukiwarce Google.

03. Zadbanie o treści SEO

Istotnym elementem pozycjonowania jest zadbanie o odpowiednio zoptymalizowane treści wyświetlane na witrynie lub stronach zewnętrznych linkujących do naszej.

04. Baza linków

Przygotowanie odpowiedniego profilu linków zewnętrznych, które będą kierować do pozycjonowanej strony. Podczas doboru stron internetowych kierujemy się ich jakością oraz tematyką. 

05. Raportowanie

Raporty to nie tylko podsumowania naszej pracy, ale również ważny element pozycjonowania strony, który pomaga wyznaczać kierunek dalszych prac SEO.

06. Aktualizacja

Wyszukiwarka Google cały czas się zmienia, wytyczne SEO są aktualizowane i rozbudowywane. Dodatkowo konkurencja nie śpi i również chce poprawiać swoją pozycję

Efekty naszego pozycjonowania

Przykład Meble Dąb z Warszawy

Meble-Debowe.com to firma z Warszawy, z którą współpracujemy od 2018 roku wspierając ich m.in. w pozycjonowaniu strony internetowej w wyszukiwarce Google.

Współpraca od maja 2018 roku.

Cel działań był związany z poprawą widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google.

Wyzwanie: Dla firmy przygotowaliśmy nową wersje strony internetowej zoptymalizowaną pod względem SEO, dzięki czemu pierwsze efekty można było już zauważyć po 4 miesiącach od uruchomienia strony internetowej.

Wspólnie z właścicielem firmy wybraliśmy najkorzystniejsze dla niego słowa kluczowe i rozpoczęliśmy proces pozycjonowania witryny, którą kontynuujemy aż do dziś!

Efekt:

Podsumowanie: Mimo dużej konkurencji na rynku, witryna systematycznie poprawia swoją widoczność w Google, zwiększa liczbę fraz w TOP 10 i ruch potencjalnych klientów na stronie internetowej.

Przykład z branży fotowoltaiki

Firma oferująca montaż paneli fotowoltaicznych na terenie całego kraju.

Współpraca od marca 2019 roku do czerwca 2021.

Cel działań to osiągnięcie TOP 10 wyników wyszukiwania dla strony internetowej na wybrane słowa kluczowe, które najczęściej wyszukują potencjalni klienci.

Wyzwanie: Największym wyzwaniem była duża konkurencja na rynku firm z branży, które również chciały poprawić swoją widoczności w Google. Dodatkowo stosunkowo niski budżet dla SEO również utrudniał uzyskiwanie szybkich rezultatów naszej pracy.

Witryna internetowa klienta była słabo rozbudowana, posiadała niewielką ilość treści oraz nie posiadała dobrej jakości bazy zewnętrznych linków. 

Pierwsze miesiące upłynęły nam na dostosowaniu witryny do odpowiednich standardów SEO oraz rozbudowę istniejących treści. W międzyczasie zajeliśmy się również pozyskiwaniem linków zewnętrznych, zadbaniem o poprawną indeksacje witryny w Google i usunięcie problemów z działaniem witryny na urządzeniach mobilnych. 

Efekt:

Podsumowanie: Duża konkurencja i niewielki budżet na SEO nie oznaczają braku możliwości wypozycjonowania witryny internetowej w Google. Należy jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ pierwsze znaczne wyniki osiągnęli dopiero po 7 miesiącach i od tamtego czasu systematycznie poprawialiśmy jej widoczność w Google.

Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami!

Edit Template

Opinie klientów

Podczas rocznej współpracy z Webmast Digital nie było żadnych problemów, super kontakt, moje ewentualne uwagi były poprawiane natychmiastowo dodatkowo uzyskałem cenne podpowiedzi od ekipy Webmast. Dzięki temu, że zaufałem tej firmie moja strona znacznie poprawiła widoczność w wyszukiwarce Google.

Łukasz W.

Drzwizmontazem.com.pl

Z Webmast Digital współpracuje od 2019 roku w ramach obsługi reklamy na Facebooku. Jestem zadowolona z wyników kampanii reklamowych, które pomagają mi zapełniąć kalendarz nawet na kilka miesięcy do przodu w moim salonie urody!

Ewelina K.

Właścicielka salonu urody z Warszawy

Firma Webmast Digital przygotowała dla mnie stronę internetową oraz zajeła się ogólną obsługą marketingową m.in.: reklamą na portalach społecznościowych, promocją w wyszukiwarce Google, a także obsługą techniczną witryny. Jestem zadowolony ze współpracy i zdecydowanie POLECAM!

Dariusz K.

Meblebook.pl

Z Panem Dominikiem nawiązałem współprace już w 2020 roku, gdy potrzebowałam wsparcia z reklamą na Facebooku. Od tego czasu regularnie korzystam z konsultacji i mogę polecić je każdemu, kto szuka wartościowej wiedzy i najświeższych rozwiązań dla swojego biznesu. Pan Dominik to prawdziwy fachowiec;)

Karolina P.

Specjalista ds. promocji

Edit Template

Pytania i odpowiedzi

Edit Template

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.

    Edit Template
    Menu