Webmast.pl

Strona główna > Reklama w internecie

Reklama w internecie

Internet daje nam możliwość kontaktowania się z innymi osobami, dostarcza nam rozrywki, a także może znacząco wpłynąć na rozwój naszego biznesu. Wiele firm wykorzystuje reklamę w internecie i dzięki temu pozyskuje nowych klientów.

Stosunkowo niskie koszty inwestycji i możliwość rozliczania się za każde kliknięcie w reklamę sprawiają, że ta forma promocji firmy cieszy się aż tak dużym zainteresowaniem. W obecnych czasach reklama w internecie to kluczowe punkt w budżecie marketingowym wielu firm.

Do najczęściej wybieranych przez firmy systemów reklamowych w Polsce zaliczamy:

Sprawdź cennik obsługi reklamy

Reklama w Google

Reklama na Facebooku

Reklama na Instagramie

Reklama sklepu online

Dlaczego warto reklamować się w internecie?

Reklama w internecie w przeciwieństwie do tradycyjnej reklamy m.in. banerów, plakatów i ulotek, a także reklamy radiowej, prasowej lub telewizyjnej, jest stosunkowo najtańsza w dotarciu do dużego grona odbiorców. Inwestując kwoty 10-20 zł dziennie jesteśmy w stanie docierać nawet do kilku tysięcy osób. Dodatkowo, jak żaden inny rodzaj reklamy, umożliwia nam na bieżąco śledzenie wyników kampanii reklamowej i wprowadzanie ewentualnych poprawek.

Kampanie reklamowe w internecie może prowadzić zarówno mały przedsiębiorca z niewielkim budżetem, jak i duża firma dysponująca znacznymi środkami. Systemy reklamowe Facebook Ads i Google Ads stworzone są w taki sposób, aby w większym stopniu skupiać się na tym by reklamy odpowiadały zainteresowaniom użytkowników internetu, dzięki czemu możemy konkurować z dużymi firmami bez potrzeby posiadania dużych pieniędzy na marketing. 

Reklama online to obecnie jeden z najlepszych i najszybszych sposobów na pozyskiwanie klientów dla swojego biznesu!

Reklama w internecie - Jakie efekty można uzyskać?

Efekty reklamy na Facebooku

Mały lokalny salon urody, który chciał zwiększyć liczbę klientów na usługę depilacji laserowej.

Screen kampanii na Facebooku dla reklamy promującej zapisy na usługę depilacji laserowej w salonie urody.
Screen kampanii z Menadżera Reklamy na Facebooku.
Screen z kampanii reklamowej w Google Ads dla sklepu meblowego.
Screen wyników reklamy w Google Ads.

Efekty reklamy w Google

Stacjonarny sklep z meblami, który chciał uruchomić sprzedaż online na nowo powstałym sklepie internetowym.

Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami!

Edit Template

Opinie klientów

Podczas rocznej współpracy z Webmast Digital nie było żadnych problemów, super kontakt, moje ewentualne uwagi były poprawiane natychmiastowo dodatkowo uzyskałem cenne podpowiedzi od ekipy Webmast. Dzięki temu, że zaufałem tej firmie moja strona znacznie poprawiła widoczność w wyszukiwarce Google.

Łukasz W.

Drzwizmontazem.com.pl

Z Webmast Digital współpracuje od 2019 roku w ramach obsługi reklamy na Facebooku. Jestem zadowolona z wyników kampanii reklamowych, które pomagają mi zapełniąć kalendarz nawet na kilka miesięcy do przodu w moim salonie urody!

Ewelina K.

Właścicielka salonu urody z Warszawy

Firma Webmast Digital przygotowała dla mnie stronę internetową oraz zajeła się ogólną obsługą marketingową m.in.: reklamą na portalach społecznościowych, promocją w wyszukiwarce Google, a także obsługą techniczną witryny. Jestem zadowolony ze współpracy i zdecydowanie POLECAM!

Dariusz K.

Meblebook.pl

Z Panem Dominikiem nawiązałem współprace już w 2020 roku, gdy potrzebowałam wsparcia z reklamą na Facebooku. Od tego czasu regularnie korzystam z konsultacji i mogę polecić je każdemu, kto szuka wartościowej wiedzy i najświeższych rozwiązań dla swojego biznesu. Pan Dominik to prawdziwy fachowiec;)

Karolina P.

Specjalista ds. promocji

Edit Template

Pytania i odpowiedzi

Edit Template

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.

    Edit Template
    Menu