Webmast.pl

Strona główna > Baza wiedzy > SEO

SEO - co to jest?

SEO (ang. Search Engine Optimization) to proces, który pomaga stronom internetowym zajmować wyższe pozycje na stronach wyników wyszukiwania (SERP), głównie w Google. Jest to ważny składnik marketingu-mix. Celem SEO jest znalezienie właściwej równowagi między optymalizacją na stronie a optymalizacją poza nią.

Optymalizacja na stronie składa się z takich elementów, jak badanie słów kluczowych, opracowywanie treści, struktura witryny i wewnętrzne linkowanie, podczas gdy optymalizacja poza stroną składa się z budowania bazy linków zewnętrznych i ich odpowiedniej prezentacji.

Czy zajmują się Agencje SEO?

Agencje SEO pomagają pozycjonować strony internetowe swoich klientów w wynikach wyszukiwania. Dzięki usługom SEO dbamy o to, aby strony internetowe znajdowały się na szczycie rankingów SERP, dzięki czemu mogą uzyskać większy ruch ze źródeł organicznych, co ostatecznie doprowadzi do zwiększenia współczynników konwersji sprzedaży. Aby usługi SEO działały poprawnie, ważne jest, aby strona była zoptymalizowana pod kątem szybkości. Na szczęście agencja oferuje świetne usługi optymalizacji SEO, dzięki którym Twoja witryna może zyskać więcej odwiedzających.

Więcej odwiedzających Twoją witrynę oznacza większe przychody. Jedną z usług oferowanych przez agencję jest audyt SEO i optymalizacja stron docelowych. Ta usługa pozwala klientom upewnić się, że ich strony są zoptymalizowane pod kątem szybkości. Gdy klient ma źle wykonaną stronę docelową, trudno mu pozyskać nowych użytkowników i konwersje. Dlatego usługi SEO, poprawiają współczynniki konwersji, dzięki czemu klienci mogą zwiększyć swoje przychody.

Sprawdź nasze usługi

Pozycjonowanie

Sprawdź ofertę pozycjonowania strony internetowej i sklepu online. Dowiedź się jakie uzyskujemy efekty i ile to kosztuje.

Reklama w internecie

Sprawdź ofertę obsługi płatnych reklam na Facebooku, Instagramie i Google Ads. Poznaj efekty jakie uzyskaliśmy dla naszych klientów i ile to kosztuje.

Projektowanie witryn

Sprawdź naszą ofertę tworzenie stron i sklepów internetowych z bezpłatnym hostingiem, domeną oraz wsparciem technicznym. Poznaj nasze dotychczasowe realizacji i sprawdź ile kosztuje przygotowanie witryny dla Twojej firmy.

Edit Template

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.

  Edit Template

  Strona główna > Optymalizacja SEO

  Optymalizacja SEO strony internetowej

  Optymalizacja SEO to działania wykonywane na witrynie internetowej oraz poza nią w celu poprawy jej widoczności internetowej w wyszukiwarce Google.

  Optymalizując stronę internetową oraz budując dobrej jakości bazę linków zewnętrznych poprawiamy ogólną ocenę witryny internetowej. Dzięki temu Google wyświetla stronę na wyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania. 

  Sprawdź cennik pozycjonowania

  Pozycjonowanie lokalne

  Pozycjonowanie ogólne

  Pozycjonowanie sklepów

  Dlaczego warto optymalizować stronę internetową pod względem SEO?

  Dobrze zoptymalizowana strona internetowa pod względem SEO pozwala uzyskiwać ruch potencjalnych klientów z wyszukiwarki Google. Wysokie pozycji w wynikach wyszukiwania pozwalają prezentować ofertę naszej firmy szerokiemu gronu odbiorców znajdujących się w internecie.

  Wyszukiwarka Google to najczęściej pierwsze miejsce, w którym szukamy produktów lub usług. Dlatego tak ważne jest, aby nasza strona internetowa była tam odpowiednio widoczna.

  Podstawowe zalety optymalizacji SEO strony internetowej to m.in.:

  Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.
  Skontaktuj się z nami!

  Edit Template

  Opinie klientów

  Podczas rocznej współpracy z Webmast Digital nie było żadnych problemów, super kontakt, moje ewentualne uwagi były poprawiane natychmiastowo dodatkowo uzyskałem cenne podpowiedzi od ekipy Webmast. Dzięki temu, że zaufałem tej firmie moja strona znacznie poprawiła widoczność w wyszukiwarce Google.

  Łukasz W.

  Drzwizmontazem.com.pl

  Z Webmast Digital współpracuje od 2019 roku w ramach obsługi reklamy na Facebooku. Jestem zadowolona z wyników kampanii reklamowych, które pomagają mi zapełniąć kalendarz nawet na kilka miesięcy do przodu w moim salonie urody!

  Ewelina K.

  Właścicielka salonu urody z Warszawy

  Firma Webmast Digital przygotowała dla mnie stronę internetową oraz zajeła się ogólną obsługą marketingową m.in.: reklamą na portalach społecznościowych, promocją w wyszukiwarce Google, a także obsługą techniczną witryny. Jestem zadowolony ze współpracy i zdecydowanie POLECAM!

  Dariusz K.

  Meblebook.pl

  Z Panem Dominikiem nawiązałem współprace już w 2020 roku, gdy potrzebowałam wsparcia z reklamą na Facebooku. Od tego czasu regularnie korzystam z konsultacji i mogę polecić je każdemu, kto szuka wartościowej wiedzy i najświeższych rozwiązań dla swojego biznesu. Pan Dominik to prawdziwy fachowiec;)

  Karolina P.

  Specjalista ds. promocji

  Edit Template
  Edit Template

  Skontaktuj się z nami

  Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.

   Edit Template
   Menu