Webmast.pl

Strona główna > Baza wiedzy > Sieć wyszukiwań Google

Sieć wyszukiwań Google - co to jest?

Sieć wyszukiwań Google (ang. Google Search Network) to platforma reklamowa Google, która obejmuje wyniki wyszukiwania na stronie głównej Google, wyniki wyszukiwania na innych stronach Google, takich jak Google Maps czy Google Shopping, a także wyniki wyszukiwania na partnerujących stronach internetowych, które uczestniczą w programie reklamowym Google.

Główne elementy Sieci Wyszukiwań Google to:

Reklamodawcy mogą korzystać z Sieci Wyszukiwań Google do promowania swoich produktów i usług poprzez płatne kampanie reklamowe, w których wybierają odpowiednie słowa kluczowe, tworzą reklamy tekstowe lub graficzne, a następnie określają budżet i strategię licytacji. Kampanie reklamowe w Sieci Wyszukiwań Google pozwalają dotrzeć do potencjalnych klientów, gdy poszukują oni informacji związanych z danymi produktami czy usługami w Google.

Sprawdź nasze usługi

Pozycjonowanie

Sprawdź ofertę pozycjonowania strony internetowej i sklepu online. Dowiedź się jakie uzyskujemy efekty i ile to kosztuje.

Reklama w internecie

Sprawdź ofertę obsługi płatnych reklam na Facebooku, Instagramie i Google Ads. Poznaj efekty jakie uzyskaliśmy dla naszych klientów i ile to kosztuje.

Projektowanie witryn

Sprawdź naszą ofertę tworzenie stron i sklepów internetowych z bezpłatnym hostingiem, domeną oraz wsparciem technicznym. Poznaj nasze dotychczasowe realizacji i sprawdź ile kosztuje przygotowanie witryny dla Twojej firmy.

Edit Template

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc.

    Edit Template
    Menu